GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI

1. Ayfrost internet sitesine giriş yapan herkes aşağıdaki gizlilik ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.
2. Ayfrost internet sitesi Ahmet Aydeniz Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye aittir ve tüm işletme haklarını elinde bulundurur.
3. Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, Ürün, hizmet ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
4. Ayfrost’un yayınladığı e-bülten ve/veya duyuruları almayı talep ettiyseniz ve daha sonra vazgeçerseniz, elektronik postaların altında bulunan linki tıklayarak üyelikten ayrılabilirsiniz.
5. Elektronik posta iletişiminde, gönderilen mesajın ve elektronik posta adreslerinin güvenliğinden alıcı sorumludur.
6. İnternet sitemizde Ahmet Aydeniz Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından işletilmeyen web sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu internet sitelerinin gizlilik ve içeriğinden sorumlu olmadığımızı hatırlatır, bağlandığınız sitelerin gizlilik politikalarını kontrol etmenizi öneririz.
7. Ayfrost, internet sitesindeki tüm ürün ve hizmetleri, sayfaları, yazıları, bilgileri, tasarımları ve her türlü içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
8. İnternet aracılığıyla iletilen yorum, öneri, fikir, grafik ve tüm bilgiler, Ahmet Aydeniz Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından haber verilmeden ve herhangi bir ödeme yapılmadan, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilir.
9. Bu siteden link almak veya siteye link vermek istendiği taktirde Ahmet Aydeniz Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den izin alınması gerekir.
10.Ayfrost web sitesindeki sayfalar, bilgiler, yazılar, tasarımlar ve her türlü içerik kopyalanamaz, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak veya yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, dağıtılamaz.